Кропивницький: Молоді художники представили роботи у рамках арт-проєкту «Нова генерація»

13 нояб 2021 09:30 631 0 Культура
Кропивницький: Молоді художники представили роботи у рамках арт-проєкту «Нова генерація»
 
Віртуальна виставка творів магістрантів кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв
Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Анни Вишняк та Романа Ткаченка
«DABL-M» в рамках арт-проєкту «Нова генерація».
 
Віртуальна виставка «DABL-M» презентує твори Анни Вишняк та Романа Ткаченка - магістрантів кафедри мистецької освіти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в рамках музейного молодіжного арт-проєкту «Нова генерація», який має на меті виявлення серед студентської художньої молоді яскравих талановитих особистостей в сучасному образотворчому мистецтві України та передбачає влаштування персональних та колективних виставок, а також видання тематичних буклетів з мистецтвознавчими статтями та репродукціями творчих доробків.
 
Експозицію виставки складають 27 живописних та графічних творів молодих художників – активних учасників численних студентських виставок та мистецьких акцій. Анна Вишняк в своїй творчості більш схильна до композиційно-знакової мови поп-арту з елементами гротеску. Роман Ткаченко творчо працює в реалістичному стилі, віддаючи перевагу пейзажу, натюрморту, портрету.
    
Куратор виставки завідувач кафедри мистецької освіти кандидат педагогічних наук Тетяна Стрітьєвич так характеризує їх творчість: «Виставка презентує творчий доробок молодих митців Анни Вишняк та Романа Ткаченко. В представлених роботах різних жанрів і напрямків, створених протягом останніх двох років, кожен може знайти собі щось по душі. Магістранти, які мають свідому мистецьку позицію, навчаючись у одного і того ж художника-педагога Валерія Давидова, демонструють особисте бачення відтворення оточуючого середовища. Отримавши академічну освіту, автори виставки однаково висококваліфіковані, водночас різностильові та багатогранні кожен у власному напрямку. Філософія Анни пропонує замислитися про сенс буття, а гармонія, краса та стриманість Романа дає можливість насолодитися красою звичних речей, які ми в коловороті життя так мало помічаємо. Життя минає, сенс життя залишається, мистецтво і є проявом сенсу життя. Знайдіть свій, ознайомившись з виставкою молодих талановитих художників!»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Роботи Анни Вишняк
 
Автори виставки досить амбітно себе презентують, розповідаючи про свої творчі пошуки, мистецькі уподобання, власні думки та емоції: «Ідея виставки - продемонструвати живописні полотна, що відображають сучасну студентську натуру художника, його внутрішній стан. В основу взята концепція подвійного мистецтва, щоб можна було порівняти різних за характером письма особистостей, різні стилі живопису. Виставка умовно розділена на традиційне і сучасне мистецтво».
 
 
 
 
 
 
Роботи Романа Ткаченка
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий