У Кропивницькому триває збір підписів за збереження дерев у Центральному сквері

28 апр 2021 12:02 1208 0 Общество
У Кропивницькому триває збір підписів за збереження дерев у Центральному сквері
 
Громадські активісти збирають у мешканців Кропивницького підписи на захист зелених насаджень у Центральному сквері. Про це у групі Озеленення Кропивницький у ФБ пише Надія Паливода.
 
"Збираємо підписи на вулиці. Більшість проти вирубування Центрального скверу і погоджуються, що краще збудувати "Макдональдс" в іншому місці.
 
- А если я тут возле подписи допишу: "очень прошу", ето поможет?
- Та ясно що поможе, це ж до Райковича підписи, він це все сам читати буде.
- Очень прошу, чтоби сохранили сквер.
- Так і пишіть.
 
Збираємо підписи на вулиці. Більшість проти вирубування Центрального скверу і погоджуються, що краще збудувати "Макдональдс" в іншому місці.
 
Жінка розповідає про "макдональдс" в Черкасах (там живе її донька):
 
- Ви хоч представляєте, як він буде смердіти? Там вонь стоїть з утра до ночі, як ото біля чебуреків, вони ж жарять ці катлєти. Люди в домах рядом на балкон не можуть вийти. І всі хто там раньше стояли - всі стихійщики, бомжі, попрошайки - всі вони там само стоять, тільки тепер біля "Макдональдса", куча машин і воніща.
 
Чоловік був охоронцем на закинутому ринку "Добруджа" (площа Б.Хмельницького):
 
- Та в нас там територія тисячу восемсот квадратов, ПУСТА! Представляєте? Давайте їх туда! Я зараз ще приведу пять своїх колєг (охоронців - авт.), ми тоді всі без роботи остались, і вони підпишуться. Може, нам знов робота буде... Тільки напишіть, що ми просимо "Макдональдс" в "Добруджу"... Будь ласка...
- Я напишу, да.
- Точно напишіть, і я вам подзвоню, спитаю, чи получилось.
- Да...
 
Є ті, хто за вирубку сквера, так і кажуть. "Бо він засцаний" і вот ето всьо. Але погоджуються, що якщо тут зробити ремонт, то буде номально і не треба його вирубувати.
 
- Сквер Шевченка бачили? Плиточку красіву поклали, лавочки, нові ліхтарі зробили. Хіба то було так важко? За пару тижнів зробили. І тут так можна.
- А почему же до сих пор не зделали? Значит, и не зделают! Пусть лучше Макдональдс делает!
- Хіба нам для цього когось звати треба? Давайте до мера звертатися, він же хазяїн в городі, може і тут порядок навести. А Макдональдс хай рядом через дорогу будують.
- Вот ето поддерживаю. Где подписаться?
 
В ФБ пишуть дуже багато людей з підтримкою, дякуємо вам всім безмежно!
Сьогодні написав хтось невідомий, хто сам з Данії, проживає у Франції, а з українських міст, певно, Кропивницького не знає, знає лише Kyiv (not Kiev!!). Але й ця людина вже звідкись має інформацію, що "Макдональдс" - то не є добре, бо вирішив вирубати цілий сквер заради своєї харчевні.
 
"Кропивницький належить жителям міста, а не чужинцям і не Макдональдсу!" - пише він слова підтримки.
McDonald's, навіщо ви все це затіяли?
Як ви могли додуматися вирубати в центрі міста останній сквер? 
Навіщо вам цей удар по репутації? Уже зараз кожен другий каже, що не піде в "той макдональдс, якщо через нього вирубають сквер" - і це тільки початок.
Да, ви прийшли сюди робити свій великий бізнес. Да, вам потрібен тільки "НАЙБІЛЬШИЙ" потік людей, і ділянка за 100 метрів вбік уже вас, бачте, не влаштовує. Да, вам плювати на людей і на зелену зону, бо це чуже для вас місто. 
Але ж і нам немає чого втрачати. У вас цей сквер вимірюється "потоком людей", а в нас - шматками життя, пов'язаними з ним. Ви прийшли сюди робити гроші, а ми тут живемо.
Ми не збираємося здаватися. 
Да, у вас сильно багато грошей, і ви можете всіх купити. Ви можете навіть вирубати всі дерева і вважати, що це перемога.
Але це буде Піррова перемога" - йдеться у повідомленні.
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий