Кропивницька письменниця презентувала сучасну прозу

21 фев 2022 17:04 517 0 Культура
Кропивницька письменниця презентувала сучасну прозу
 
В літературно-меморіальному музеї Карпенка-Карого презентували книгу сучасної прози Ірини Оцабрик, про це інформує міська рада у ФБ.
 
Напередодні Міжнародного дня рідної мови, 18 лютого, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася зустріч із кропивницькою філологинею, авторкою книги «Гламур, швабра, пиріжки» Іриною Оцабрик.
 
Директорка музею Лариса Хосяінова, яка відкрила зустріч, поділилася міркуваннями щодо жанру книги, пов’язавши формат мініатюр-замальовок із надшвидкісним темпом життя і впливом сучасних комунікаційних технологій на творчість нового покоління літераторів.
 
Книга з дещо іронічною назвою користується інтересом та прихильністю переважно серед жіночої аудиторії. Але в літмузеї з творчістю Ірини Оцабрик охоче знайомились чоловіки, причетні до літератури та мистецтва – письменник Василь Бондар та композитор і хормейстер Борис Притула.
 
Тепла атмосфері зустрічі додала поетично-пісенна композиція. Кілька пісень прозвучали у виконанні сімейного дуету «Лебедина вірність», а також поетеси, художниці та співачки Людмили Макей.
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий