Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу

9 янв 2022 11:09 220 0 Медицина
Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу
 
До складу Довірчої мережі е-здоров'я ЄС, члени якої взаємно визнають цифрові COVID-сертифікати, приєднались нові країни-учасниці. Йдеться про такі країни, як: Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс та Таїланд, інформує Урядовий портал.
 
 
Таке рішення дозволить під час перетину кордону з цими країнами використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий в Дії. Це стосуватиметься тих громадян, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.
 
- Вакциновані громадяни України матимуть можливість відвідувати більше країн без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, якщо це дозволяє епідемічна ситуація, – пояснила заступник Міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.
 
На сьогодні до складу Довірчої мережі е-здоров'я ЄС входить 60 країн світу. Серед яких не лише найближчі до України європейські країни, такі як Польща, Австрія, Латвія та решта членів ЄС. Але й країни з інших континентів, зокрема Сінгапур, Нова Зеландія та ОАЕ. Повний перелік країн-учасниць мережі можна знайти тут.
 
У 2022 році планується, що склад цифрової мережі розшириться до 80 країн-учасниць.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий