Ансамбль «Світанок» став переможцем Всеукраїнського конкурсу народної хореографії

11 окт 2021 11:07 493 0 Культура
Ансамбль «Світанок» став переможцем Всеукраїнського конкурсу народної хореографії
 
Народний хореографічний ансамбль «Світанок» став переможцем VI Всеукраїнського конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, інформує у ФБ Кропивницька міська рада.
 
Сьогодні, 11 жовтня, керівник народного хореографічного ансамблю «Світанок» Максим Печененко повідомив приємну новину – його колектив, що тренується на базі НВО № 25, привіз із Києва грандіозну перемогу з шостого Всеукраїнського конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.
 
Цей конкурс дуже серйозний, в ньому змагаються кращі з кращих хореографічних колективів. Мало хто з шкільних танцювальних колективів доходить до фіналу. А от «Світанку» - вдалось! На сцені найпрестижнішого конкурсу України, де виступали кращі колективи, такі як академічний ансамбль «Чайка», Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського виступали і наші юні кропивничани.
 
- В третьому турі змагалось 100 колективів, було два гала-концерти. У фінал потрапило лише 24, в тому числі і ми. А коли оголосили, що ми отримали перше місце, навіть не повірили! І досі мурахи по тілу, - ділиться емоціями Максим Печененко. – Ви знаєте, можна багато працювати, але не буде перемог, якщо вас не підтримають в рідному місті. Я щиро дякую міському голові Андрію Райковичу, управлінням культури та туризму і освіти за те, що постійно з нами! Спасибі, що вболіваєте!
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий