Кіровоградщина: Які старовинні храми нашого краю відвідали журналісти? (ФОТО)

11 окт 2021 08:55 334 0 Культура
Кіровоградщина: Які старовинні храми нашого краю відвідали журналісти? (ФОТО)
 
Фото-результати першої селфі-тур поїздки "Кіровоградщина - мандруй у минуле", організованої Кіровоградською ОДА та Кропивницьким Гончаренко Центром, інформує ОДА у ФБ.
 
У рамках проекту місцеві журналісти, блогери, фахівці туристичної та культурознавчої галузей здійснили першу мандрівку до визначних пам`яток історії та архітектури краю за маршрутом: село Розумівка (Хресто–Воздвиженська церква), Кримки (Спасо–Параскевська церква), Іванівка (церква Різдва Пресвятої Богородиці), Бірки (Свято–Миколаївський храм), Диківка (Свято–Богоявленський монастир), Ясинуватка (замок Вінберга) та Суботці(церква Святого Максима Сповідника).  
 
Усього протягом 2021-2022 років заплановано здійснити сім подорожей в усіх напрямках області.
Як відомо, нещодавно у Кіровоградській ОДА презентували туристичний чат-бот «Мандруй Кіровоградщиною», створений спільно з газетою «Кіровоградська правда».
 
Мета проекту - популяризація туризму в регіоні. Проект представляє собою чат-бот, який функціонує для соцмереж Viber та Telegram та містить різноманітні корисні рубрики, які допоможуть гостям області, туристам, дослідникам відкрити для себе цікаві місця Кіровоградщини. 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий