Кропивницький: Площу Дружби народів поки що не перейменовуватимуть

8 окт 2021 10:20 413 0 Политика
Кропивницький: Площу Дружби народів поки що не перейменовуватимуть
 
Питання перейменування площі Дружби народів у Кропивницькому буде вивчатися додатково, інформує міська.
 
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради не підтримав пропозицію міської топонімічної комісії щодо перейменування площі Дружби народів обласного центру на площу Ярмаркову.
 
- Члени топонімічної комісії вивчали питання такого перейменування впродовж довгого часу і спиралися у своєму рішенні на висновки істориків, які вивели назву Ярмаркова, як історичну для цієї частини міста та консультації з громадськістю, - відзначила під час засідання начальниця управління культури і туризму Анна Назарець.
У свою чергу Андрій Райкович запропонував не поспішати у даному випадку з перейменуванням, а глибше опрацювати питання і вивчити його наслідки.
 
- В частині виконання законодавства про декомунізацію ми зробили перший крок і демонтували пам’ятний знак орден “Дружби народів", а чи необхідно повертатися до старої назви – це ще питання, яке необхідно якнайглибше вивчити. Почнемо із Ярмаркової, а закінчимо Єлисаветградом, - наголосив міський голова.
 
Крім того, Андрій Райкович звернув увагу на необхідність наведення благоустрою цієї території міста. Орієнтовно, для виконання робіт необхідно близько 800 тисяч гривень.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий