У Кропивницькому відкрили сучасну агролабораторію та "Експертний центр"

22 сент 2021 15:09 472 0 Общество
У Кропивницькому відкрили сучасну агролабораторію та "Експертний центр"
 
Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук відкрив лабораторію та «Експертний центр» у Центральноукраїнському національному технічному університеті. Ініціатором створення та реалізації проекту є очільниця Кіровоградської ОДА Марія Чорна, інформує ОДА у ФБ. 
 
 
Лабораторія та Центр – створені за кошти та в рамках проекту ЄС ЕРАЗМУС+, програми «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості» (Enhancing capacity of universities to initiate and to participate in clusters development on innovation and sustainability principles, UniClaD). 
 
- Вітаю рідний виш з реалізацією такого важливого проекту, який ініціювала голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Володимирівна Чорна. Завдяки спільним зусиллям проєкт втілений в життя. Ми впевнені, що студенти скористаються усіма можливостями, які вони отримають завдяки навчанню у цій лабораторії та отримають необхідні для себе знання! - звернувся з вітальним словом Сергій Поліщук. 
 
Лабораторія оснащена необхідним для навчання студентів обладнанням, зокрема, австрійського виробництва, сучасний комп’ютер, завдяки якому можна обробляти дані досліджень, та метеостанція, яка повністю фіксує всі основні показники: вологість температури на вулиці, в приміщенні, температуру, опади тощо. 
 
 
Довідково: 
До складу міжнародного проекту UniClaD входять 22 організації: університети, наукові установи, сільськогосподарські підприємства Литви, Польщі, Австрії, Іспанії, Угорщини, Італії, України, Молдови, Азербайджану. Серед учасників проекту від України є два представника Кіровоградщини: Центральноукраїнський національний технічний університет та Інститут сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України.
 
Одне з завдань лабораторії та Експертного центру – виконання наукових досліджень (які мають відношення до інноваційних технологій в сільськогосподарському виробництві) для сільськогосподарських підприємств. Крім цього, на базі центру здійснюватиметься підготовка спеціалістів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий