Кіберполіція попереджає про шахрайство під виглядом винагороди за участь у соцопитуваннях

4 авг 2021 16:08 249 0 Общество
Кіберполіція попереджає про шахрайство під виглядом винагороди за участь у соцопитуваннях
 
З початку серпня до Департаменту кіберполіції почали надходити звернення громадян щодо привласнення їхніх грошей під виглядом винагороди за проходження опитувань. Про це інформує Поліція Кіровоградської області у ФБ.
 
У різних соцмережах зловмисники поширюють відео, де від імені української телеведучої розповідається про виплати за участь у проходженні соціального опитування в галузі споживчого ринку. 
 
В описі до відео шахраї розміщують посилання на ресурс, де нібито можна пройти опитування та гарантовано отримати грошову винагороду. 
Разом із цим у коментарях зловмисники розміщують фейкові відгуки про успішне зарахування грошей. 
 
Після проходження псевдоопитування громадянам пропонується ввести дані банківської картки для сплати «комісії» та зарахування грошей. Однак у разі виконання таких дій громадяни не лише переказують гроші аферистам, але й передають їм свої банківські дані, які шахраї використовують у власних інтересах. 
 
Кіберполіція закликає громадян критично оцінювати інформацію з приводу надання різноманітних фінансових виплат або подарунків. 
Також радимо не переходити за сумнівними посиланнями та у жодному разі не вводити/повідомляти особисту (персональну) інформацію, платіжні дані.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий