У Кропивницькому нагородили голову обласної профспілки Віктора Федотова

23 фев 2021 14:07 434 0 Общество
У Кропивницькому нагородили голову обласної профспілки Віктора Федотова
 
Висока нагорода від громади Кропивницького за захист трудових прав і соціальних інтересів, інформує міська рада.
 
22 лютого у Кропивницькій міській раді вітали голову обласної профспілкової організації державних установ Віктора Федотова.
За особистий внесок у захист економічних та соціальних інтересів мешканців міста та з нагоди 75-річчя міський голова Андрій Райкович вручив ювіляру Почесну грамоту міської ради та виконавчого комітету.
 
Із перших кроків на виборній посаді Віктор Федотов проявив себе вмілим організатором і грамотним фахівцем у вирішення складних трудових і соціальних питань. З його ініціативи в обласному центрі були утворені Фонд соціальної допомоги і підтримки, міжгалузева спілка «Самопоміч», які багатьом допомогли в отриманні своєчасної і необхідної допомоги.
 
Віктор Федотов спрямовує зусилля членів профспілки, керівників організацій і установ на розуміння важливості повного і своєчасного розрахунку по заробітній платі.
 
 
- Щиро вітаємо Вас із високою нагородою від громади, - відзначив Андрій Райкович. – Переконані, що ви і надалі активно стоятимете на захисті трудових прав та соціальних інтересів працівників підприємств, установ і організацій Кропивницького.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий