У Кропивницькому декана "льотки" викрили на хабарі (ВІДЕО)

23 фев 2021 10:19 1107 0 Происшествия
У Кропивницькому декана "льотки" викрили на хабарі (ВІДЕО)
 
У Кропивницькому правоохоронці викрили на хабарі посадову особу з Льотної академії Національного авіаційного університету.
 
Працівники СБУ в області разом зі слідчими поліції області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, викрили декана одного з факультетів вишу, який вимагав від студентів неправомірну вигоду за допуск до проходження практичних занять у розмірі 11 500 доларів США.
 
Правоохоронці затримали особу на робочому місці одразу після отримання першої частини неправомірної вигоди у сумі 5 тисяч доларів, у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
 
Як пише CBN, на хабарі в 11 600 доларів США затримали декана факультету льотної експлуатації та обслуговування повітряного руху Льотної академії Національного авіаційного університету Валерія Шульгіна.
 
Розслідування проводиться у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
 
За матеріалами слідчого управління
поліції Кіровоградської області
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий