Україна та ОАЕ підписали Угоду про спільну боротьбу зі злочинністю

15 фев 2021 14:15 286 0 Политика
Україна та ОАЕ підписали Угоду про спільну боротьбу зі злочинністю
 
Україна та ОАЕ підписали Угоду про спільну боротьбу зі злочинністю та Меморандум про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.
 
14 лютого в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Об’єднаних арабських еміратів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та віце-прем’єр-міністр — міністр внутрішніх справ ОАЕ шейх Сейф Бін Заїд Аль Нагаян підписали Угоду про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом та Меморандум про взаєморозуміння між МВС України та МВС ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень.
 
Арсен Аваков підкреслив, що після підписання Меморандуму, водії можуть користуватися правами, які отримали у своїй країні.
 
- Відтепер туристи зможуть за своїми правами орендувати автомобіль, а резиденти та люди, які працюють в ОАЕ, зможуть безкоштовно і без іспитів обмінювати права на місцеві, — зазначив Арсен Аваков.
 
Нагадаємо, раніше угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія МВС уклало з урядом Італії, Туреччини та Іспанії. Тривають такі ж перемовини із Францією та Великою Британією, заплановано подальше розширення цієї правової бази на взаємини із іншими країнами.
 
 
Головний спеціаліст із зв'язків з громадськістю РСЦ МВС в Кіровоградській області
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий