Гирьовик з Кропивницького завоював звання чемпіона Європи

15 окт 2020 13:03 556 0 Спорт
Гирьовик з Кропивницького завоював звання чемпіона Європи
 
У Міській раді Кропивницького привітали з перемогою Геннадія Тимофєєва – чемпіона Європи з гирьового спорту, пише сайт міської ради. 
 
Кропивницькі майстри гирьового спорту продовжують демонструвати відмінні результати на змаганнях найвищого рівня, прославляючи рідне місто в Європі та світі.
 
Упродовж шести днів, із 29 вересня по 4 жовтня у датському місті Нествед проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту. Учасниками найпрестижніших на континенті змагань стали 98 спортсменів із 12 країн Старого світу.
 
У складі національної збірної команди України виступав вихованець кропивницької школи гирьового спорту – учень КДЮСШ № 1 Геннадій Тимофєєв, який впродовж 10 хвилин у вправі поштовх 107 разів підійняв дві гирі по 32 кілограмів кожна, а у вправі ривок за такий же час виконав 187 підіймань. Набравши у сумі двоборства 200 балів, Геннадій Тимофєєв завоював звання чемпіона Європи у ваговій категорії до 78 кг.
 
Також цього року за високі спортивні результати кропивницькому гирьовику присвоєно високе звання Майстра спорту України міжнародного класу. Тренує спортсмена відомий майстер гирьового спорту Сергій Шевченко.
 
13 жовтня, перед початком чергового засідання міської ради Кропивницького Геннадія Тимофєєва привітали з визначним спортивним успіхом міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов.
 
Вони вручили спортсмену і його тренеру грошову винагороду від міської влади: 10 і 5 тисяч гривень, відповідно.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий