Кропивницькі гімнастки вибороли медалі у відкритій першості

• 8 жовт. 2020 17:04
  • 1215
    • Новина Кропивницькі гімнастки вибороли медалі у відкритій першості Ранкове місто. Кропивницький

Гімнастки Кропивницького підкорили серця харківських вболівальників, інформує сайт міської ради.

У Харкові завершилася відкрита першість місцевої спортивної школи художньої гімнастики «Осінь - 2020». У змаганнях взяли участь біля 350 спортсменок, у тому числі п’ятеро юних грацій із Кропивницького – вихованок КДЮСШ № 3.

За результатом триденних виступів гімнастки тренера-викладача Вікторії Фесюк Софія Кришко та Вікторія Непорожня піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Їхні одноклубниці Катерина Савченко і Мілана Тороп стали срібними призерками, а Богдана Кравченко завоювала бронзову медаль.