Кроранпланка: новий челендж, який допоможе кропивничанам втримати форму на карантині

22 апр 2020 15:25 918 0 Спорт
Кроранпланка: новий челендж, який допоможе кропивничанам втримати форму на карантині
 
Бігова спільнота KroRunClub запустила челендж для кропивничан. Його суть полягає в тому, що містяни стають у планку та знімають це на відео, яке потім публікують на сторінці «Біговий Кро» на Facebook. 
 
Гаслом виклику є «Хто любить планку більше – хлопці чи дівчата?». Адже в ньому є лише дві команди – чоловіки та жінки. За словами організатора, це зроблено для того, щоб додати до челенджу дух суперництва. 
 
- Ідея виникла після того, як було посилено карантин і вже не можна було бігати в парку чи займатись на вулиці. Ми подумали, як змотивувати бігунів займатись спортом на карантині. На вулиці це небезпечно і заборонено, тому тільки вдома. У KroRunClub ми часто в кінці пробіжки полюбляли стояти в планці. Саме це стало поштовхом до ідеї челенджу.  Постояти в планці вдома зможе кожен без якого-небудь інвентарю. Окрім того, це вправа, яка задіює різні групи м'язів і корисна для більшості. І не важливо скільки по часу, - розповідає директор KroRunClub Іван Поліщук. 
 
Змагання розпочалися 13 квітня. Щодня час у планці рахується і додається як результат кожної з команд. Чим більше учасників і чим довше вони стоять, тим більша вірогідність перемоги. Челендж триватиме до 3 травня. Тоді організатори й оголосять команду переможців. 
 
- Але це формально змагання. Найбільша перемога - це перемога над собою, твій результат на кінець челенджу і здоров'я. Адже суддями враховується не лише час у планці, але й техніка виконання і нерухоме положення. З першого дня неочікувано багато охочих почали публікувати своє відео. Всі почали активно підключати своїх друзів і знайомих. Вже сьогодні у челенджу взяло участь 139 учасників. Від найменших до найстарших учасників. Є рекордсмени час яких просто вражає - більше 7 хвилин. Цікаво, що домашнім улюбленцям теж цікавий флешмоб і вони часто з'являються у кадрі. Також є планка на двох велосипедах, групові планки, планка вдвох, - ділиться Іван Поліщук. 
 
Так, станом на 20 квітня, результат дівчат становить 664 хвилини загально часу. З їхнього боку до змагання долучилися 78 учасників. Що стосується хлопців, то їхній результат трохи менший – 600 хвилин. Від хлопців взяла участь 61 особа. Рекорд найдовшої планки тримає Віталій Сапроненко, який простояв 7 хвилин 54 секунди. 
 
- Для мене мотивація полягає не в тому, щоб перемогти команду опонента, а в тому, щоб регулярно робити вправи і зберегти фізичну форму під час карантину. Приклад інших у цьому допомагає. Коли бачиш, як люди протягом дня викладають відео, вже й сам знаходиш для цього час, намагаєшся не відставати, - ділиться своєю позицією викладач ЦДПУ імені Винниченка Роман Пикалюк.
 
- Мене запросили взяти участь у цьому челенджі. Спочатку я не хотіла, адже вважала що я не зможу. Але все ж вирішила спробувати, і мені сподобалось. З кожним разом це виклик самому собі, що ти зможеш більше і краще, удосконалюючи себе і своє тіло. Тож, хто ще не долучився, долучайтесь, будемо разом робити себе кращими, - розповідає студентка Анна Непик.
 
- Вирішила взяти участь у цьому виклику, щоб урізноманітнити своє життя і випробувати можливості свого тіла. Багато знайомих також взяли участь. Приємно бути однією з тих, що мають такі ж погляди, цілі та захоплення, з тих, які переборюючи себе все ж стоять, вигадують нові приколи пов'язані з тією ж планкою, та й просто зробити своє тіло спортивнішим. Тож, приєднуйтесь! – закликає військовий психолог Олександра Ващенко. 
 
Участь у челенджі може взяти кожен. Його умови такі:
1. Щодня треба викладати у групі Біговий Кро на Facebook відео своєї планки (без пришвидшення чи монтажу) одним відео з хештегом #кроранпланка
2. Рахується час перебування в планці без перерв і відпочинку! Змагання проходять у форматі «хлопці проти дівчат». Хвилини стояння в планці кожного учасника додаються до загального заліку команди. Щодня о 21:30 публікується проміжний результат. 
3. Один день - одне відео від кожного члена команди (до 21:00). Якщо пізніше - результат йде у залік наступного дня. 
4. Можна позначати друзів та долучати їх до своєї команди. Участь беруть всі.  
5. Зараховуються лише статичні види планки (без зміни положення).
 
Нік Шендеровський
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий