Кропивницький: як діяти, коли виявив симптоми коронавірусу?

29 марта 2020 13:01 2013 0 Медицина
Кропивницький: як діяти, коли виявив симптоми коронавірусу?

Сьогодні, 29 березня, під час брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Кіровоградської облдержадміністрації Олег Рибальченко розповів покрокову інструкцію, як діяти, якщо житель області виявив у себе симптоми коронавірусу.

Про це повідомляє журналістка “Утреннего города”.

Людина, яка контактувала з хворим або потенційно хворим на COVID-19, має перебувати на самоізоляції протягом 14 днів. Крім цього їй проведуть експрес-тест на виявлення вірусу, навіть, якщо не буде виражених симптомів.

Жителі області, які мають ознаки ГРВІ та перебувають на самоізоляції, повинні повідомляти про свій стан сімейному лікарю. Він визначає, чи необхідно звертатися хворому у лікарню і робити тест на COVID-19.

— У кожному випадку все вирішується індивідуально. Адже людина може мати якісь хронічні захворювання, які можуть проявлятися при звичайному ГРВІ. У будь-якому випадку цьому пацієнту нададуть усю необхідну допомогу, відповідно до його стану. Якщо пацієнт раптово відчув погіршення свого стану, необхідно телефонувати 103, — прокоментував Олег Рибальченко.

Нагадаємо, у чотирьох жителів Кіровоградщини підтвердили коронавірус

 

Також, як працюватимуть магазини й ринки у Кропивницькому під час нововведених обмежувальних заходів читайте за посиланням.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий