Кіровоградщина: Як українські футбольні клуби допомагають в боротьбі з коронавірусом

19 марта 2020 11:28 140 0 Спорт
Кіровоградщина: Як українські футбольні клуби допомагають в боротьбі з коронавірусом
 
Керівництво футбольного клубу «Олександрія» та компанії «АгроВіста» вирішило підтримати місцеві лікарні апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ).  
Про це йдеться на офіційному сайті ФК «Олександрія», передає «Утренний город». 
 
- Наша найважливіша спільна перемога зараз – це перемога над вірусом! І ми можемо її здобути, якщо докладемо зусиль разом! — заявив президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко.
 
Саме таке обладнання керівництво клубу вирішило придбати після їхньої консультації з керівництвом Кіровоградської обласної лікарні та Олександрійської міської лікарні. На цей момент ведуться переговори з постачальниками апаратів ШВЛ. І хоч наразі ці системи в дефіциті, їх доставка до лікарень планується вже за кілька тижнів. Також планується придбати витратні матеріали, яких теж бракує у закладах охорони здоров’я. 
 
Олександрія стала вже другим клубом УПЛ, який таким чином вирішив допомогти Україні в боротьбі з коронавірусом. Першим заявив про закупку такого обладнання президент ФК «Колос» Андрій Засуха».
 
- Ми відповідально ставимось до існуючої проблеми і робимо все для того, аби боротьба з пандемією у нашому регіоні була максимально ефективною. В зв’язку з цим футбольний клуб «Колос» та Агрофірма «Світанок» закупили для Васильківської, Фастівської та Білоцерківської районних лікарень 10 сучасних апаратів для штучної вентиляції легенів, які окрім традиційних мають 8 розширених режимів роботи; забезпечили медичний персонал лікарень всіма необхідними засобами індивідуального захисту та придбали медикаменти для максимально ефективної роботи закладів під час карантину, - запевняє президент клубу.
 
Нік Шендеровський
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий