В області збільшили фінансування охорони здоров'я

18 марта 2020 16:25 186 0 Медицина
В області збільшили фінансування охорони здоров'я
 
На сесії Кіровоградської обласної ради, яка відбулася 12 березня 2020 року, затверджено зміни до обласного бюджету на 2020 рік, якими передбачено збільшення коштів на галузь охорони здоров'я.
 
Про це повідомляє сайт обласної ради
 
Так на придбання медичного обладнання (ендоскопічне обладнання, два апарати штучної вентиляції легень) для КНП "Обласна клінічна дитяча лікарня" виділено 5,7 млн.грн, апарату для дослідження крові та його компонентів для КНП "Кіровоградська обласна станція переливання крові" – 90,0 тис.грн.
 
На лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу передбачено додатково 3 млн.грн (КНП "Кіровоградська обласн лікарня" - 1666,7 тис.грн, медична субвенція бюджетам міста Кропивницького, Маловисківського та Олександрійського районів - 1333,3 тис.грн.).
 
На проведення робіт з протипожежного захисту в КНП "Кіровоградська обласна лікарня", КНП "Обласний клінічний кардіологічний центр", КНП "Кіровоградський обласний шкірно-венерологічний диспансер", КНП "Маловисківська станція переливання крові" буде спрямовано 2,4 млн.грн.
 
Крім того, за рахунок коштів обласного бюджету здійснюватиметься реконструкція локальної комп'ютерної мережі КНП "Кіровоградська обласна лікарня" на суму майже 5 млн.грн, реконструкцію приймальних відділень КНП "Кіровоградська обласна лікарня" та 5-ти лікарень вторинної медичної допомоги – 3 млн. грн, реконструкцію частини приміщень першого поверху ТМО "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області" під розміщення єдиної централізованої диспетчерської служби – 300 тис.грн.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий