Кіровоградщина: В область невдовзі завезуть тести на коронавірус

16 марта 2020 15:10 245 0 Общество
Кіровоградщина: В область невдовзі завезуть тести на коронавірус
 
Україна переходить на суворий карантин через коронавірус. Про це у ФБ пише депутатка міської ради Валентина Яремчук.
 
"Від сьогодні закриті всі заклади торгівлі, крім аптек, супермаркетів, продуктових крамниць і АЗС. Припинять роботу всі ТРЦ, ресторани, кав'ярні є, релігійні установи і т.д.
 
Вже про тотальний карантин із 17 березня зі закриттям більшості закладів у своїх містах уже оголосили Запоріжжя, Івано-Франківськ, Тернопіль, Полтава, Суми, Миколаїв, Ужгород. Від сьогодні Київ, Львів, Одеса вже перейшли в режим тотального карантину. Київ вводить обмеження на міжміські сполучення.
 
А у Кропивницькому завтра збирають депутатський день, щоб обговорити проблеми в роботі водоканалу!!!
 
Пропоную замість того, щоб збирати людей (це стосується не лише депутатського дня) в одному приміщення для обговорень поточних проблем, а провести терміновий брифінг та надати оперативну інформацію:
- щодо наявності тестів на виявлення короновірусу;
- щодо реального стану в лікарнях нашого міста, скільки людей перебуває з високою температурою, признаками пневмонії тощо;
- щодо наявності апаратів для штучного дихання в місті та області.
 
А також слідувати рекомендаціям МОЗ та прикладу інших міст та ввести тотальний карантинний режим з контролем його дотримання.
 
Радник міського голови з санітарних питань Іван Касьяненко повідомив про те, що тести на коронавірус в області мають з’явитися вже на цьому тижні" - йдеться у повідомленні.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий