Кропивничан закликають одягати медичні маски у поліклініках

13 фев 2020 16:30 543 0 Медицина
Кропивничан закликають одягати медичні маски у поліклініках
 
Із 12 лютого у Центрах первинної медико-санітарної допомоги ввели обмежувальні заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму для попередження заносу та розповсюдження ГРВІ та грипу. Такі інформаційні листівки вже поширили у поліклініках міста Кропивницький.
 
 
У рамках впроваджених заходів задля попередження епідемії працівників амбулаторій та пацієнтів закликають одягати медичні маски.
 
Такі заходи пов'язані з тим, що минулого тижня в Україні, і в Кіровоградській області зокрема, зафіксовано перевищення епідемічного порогу. За інформацією Центру громадського здоров'я, в Україні перевищення становить 55,6 %, на Кіровоградщині - на 23,6 %.
 
Нагадаємо, медична маска - один із найпоширеніших засобів індивідуального захисту в епідсезон. Під час чхання і навіть в процесі дихання, хвора людина випускає в повітря величезну кількість вірусів, які можуть заразити цілком здорову людину. Важливо пам'ятати,що в аптеках продаються одноразові маски. Кожні півтори-дві години маску потрібно міняти на нову, інакше вона втрачає свою ефективність, накопичуюючи віруси і бактерії. 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий