Незбагненна: У Кропивницькому відкрилася фотовиставка (ФОТО)

30 янв 2020 11:20 947 0 Культура
Незбагненна: У Кропивницькому відкрилася фотовиставка (ФОТО)
 
Сьогодні, 30 січня, в Обласному художньому музеї розгорнули фотовиставку «Незбагненна». Про це повідомляє журналістка «Утреннего города». 
 
 
Викладач стилю та власниця імідж студії Ірина Лісова розповідає, що ідея представити виставку у Кропивницькому виникла під час подорожі Америкою:
 
- Подорожуючи, ми згадали, що в Лос-Анджелесі на обкладинці одного з журналів надрукована наша робота. Ми захотіли її знайти. Тоді ж познайомились із людьми, які працювали над створенням виставок. Нас запросили у Лас-Вегас у червні, щоб представити там роботи. І нам захотілося представити роботи у Кропивницькому, адже всі дівчата - наші містяни, - розповідає Ірина Лісевич. 
 
У виставці взяли участь дівчата від 12 до 18 років. Загалом представлено 40 фоторобіт. Деякі з них друкувались у журналах в Лос-Анджелесі, Чикаго, Лондоні та Дубаї. 
 
- Тут відображені жіночі характери. Складно зіграти ту чи іншу емоцію. Кожен вислів під фото вбачає у собі мудрість та характер. Багато хто з дівчат працювали в Японії, Мілані, Китаї тощо, - сказала Ірина Лісевич. 
 
Виставка триватиме до 5 лютого.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий