Бійці 3-го полку візьмуть участь у міжнародних військових навчаннях у Німеччині

7 авг 2019 12:21 454 0 АТО
Бійці 3-го полку візьмуть участь у міжнародних військових навчаннях у Німеччині
 
Військовослужбовці 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго візьмуть участь у міжнародних військових навчаннях «Combined Resolve ХІІ», що розпочнуться днями біля німецького міста Хохенфельц.
 
 
«Combined Resolve» проводяться Командуванням ЗС США двічі на рік на базі 7-ї тренувальної бази США і спрямовані на збереження та підвищення оперативної сумісності військ під час об’єднаних операцій. Цьогоріч у навчаннях візьмуть участь близько 5000 військовослужбовців з 21 країни світу.
 
Під час «Combined Resolve» залучаються всі роди військ, серед них і Сили спеціальних операцій. 3-й окремий полк спецпризначення вдруге бере участь у цих навчаннях. Окрім груп полку також буде представлений штабний елемент.
 
Зазвичай під час навчань «Combined Resolve» відпрацьовують дії в умовах, коли противник вийшов на театр військових дій Європи – зайняв глибокоешеловану оборону, переходить у наступ з усіма відповідними елементами.
 
Цього року на навчаннях бійці 3-го полку працюватимуть спільно з ротною тактичною групою 93-ї механізованої бригади ЗСУ.
Завершення навчань заплановано на 27 серпня.
 
ФОТО з сайту ZIK
 
Читайте також: «Гірська терапія»: Як бійці ООС Карпати підкорювали
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий