Поліцейські показали своє відео затримання на Садовій у Кропивницькому (ВІДЕО)

18 июля 2019 13:28 22651 3 Происшествия
 
В приміщенні ГУНП в Кіровоградській області відбулася прес-конференція начальника поліції Кіровоградської області Романа Козьякова, на якій показали відео інциденту, коли під час затримання поліцейськими чоловіка, останній помер, інформує "Утренний город".
 
За словами Козьякова, на відео присутні ключові моменти ситуації. Загалом слідство має близько понад одну годину відео з різних бодікамер.
 
Дмитро Семенюк
 
 
Нагадаємо: Рідні померлого під час затримання чоловіка позиватимуться до суду
 
Читайте також: Зв’язку між діями поліцейських та смертю чоловіка немає – патрульна поліція
 
 
Комментарии
Author avatarЕвгения Вакуленко18 июля 2019 г., 23:25:10

очень печально это смотреть, тем более, что кто-то считает, что это видео оправдывает полицейских.... Видео начинается с того что мужик стоит возле обочины в шагах 10 от машины. Все - он уже не участник дорожного движения, это основное. А дальше....., абсолютно не агрессивный, ничего не нарушающий, предьявил документы..... В нормальной правовой ситране, его бы вообще никто не трогал.... Но даже если кто-то считал, что он что-то нарушил, никто не мешал составитьт протокол и уехать. Вместо этого на абсолютно не агрессивного мужика ни стого ни с сего начинают одевать наручники?????? Абзац, а затем еще и убивают......

Author avatarValentin Bilobabka19 июля 2019 г., 2:36:21

Відео монтоване, підчищене, ще й вимоги поліцейських незаконні, так як відповідно до відео останній нічого непорушував... Тому законна вимога прпцівника поліції повинна бути законною, а не просто їхали , їхали і вирішили дої...я до жигуля і його водія.... Ну відповідно, на відео непоказують моменти спричинення тілесних ушкоджень..... конфлікт спровокаваний поліцейськими , ними ж і закінчений, смертью особи....(((

Author avatarАлександр Феденчук21 июля 2019 г., 10:17:44

Я інших коментарів від наших "знавців законів" громадян не чекав, всі вважають, що якщо швидко вийти із свого автомобіля та відійти від нього, то вже не учасник дорожнього руху, а далі можна робити, що захочеться, та не виконувати законні вимоги, дорогі друзі ми всі так хочемо до Європи, так може нашим громадянам необхідно почати з себе і не порушувати закон, а у разі порушення відповідати за свої дії.

Оставить комментарий