У Центральній міськлікарні відкрили оновлене рентгенологічне відділення

4 дек 2018 09:04 325 0 Медицина
У Центральній міськлікарні відкрили оновлене рентгенологічне відділення
 
У Центральній міській лікарні, що на Фортечних валах, пройшло відкриття оновленого рентгенологічного відділення.  Про це повідомляє сайт Управління охорони здоров’я Міської ради Кропивницького.
 
За кошти міського бюджету тут провели капітальний ремонт приміщення та придбали сучасний цифровий рентген-апарат. Відділення обслуговуватиме і дорослих, і малих пацієнтів лікарні.
 
До цього часу у відділенні працював рентген-апарат РУМ-20, 1992 року випуску. Через зношеність і перезавантаженість у період епідемій старе обладнання часто виходило з ладу. Саме ж приміщення давно потребувало ремонту. Цього року з міського бюджету було виділено 6,5 млн грн, які спрямували на приведення рентгенологічного відділення до европейського вигляду.
 
 
Внутрішні роботи у приміщенні виконали у повному об’ємі та з дотриманням усіх технологій. Замість застарілого РУМ-20 для відділення було придбано новий апарат OPERA T-30 2017 року випуску. В основі конструкції лежать оригінальні передові ідеї. Експлуатаційні характеристики апарату дозволяють швидко і комфортно виконувати різні обстеження органів грудної та черевної порожнини, кістково-суглобової системи, а також ефективну рентгенологічну діагностику в урології. Дистанційне керування апаратом дає можливість медпрацівникам проводити рентгенологічне обстеження з кімнати управління, що зменшує променеве навантаження на їхнє здоров'я.
 
 
Нагадаємо: У Інгулі ледь не потонув підліток. Допомога надійшла вчасно
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий