Кропивницький: Щойно у Інгулі ледь не потонув підліток. Допомога надійшла вчасно

3 дек 2018 16:06 2811 0 Происшествия
Кропивницький: Щойно у Інгулі ледь не потонув підліток. Допомога надійшла вчасно
 
Проходячи вулицею Михайлівською через міст над Інгулом, перехожий раптом побачив, як під кригу провалився 12-річний хлопчик. Пише у ФБ Директор комплексної спортивної школи № 3 м. Кропивницький Євген Савранський.
 
 
"Півгодини тому опинився в потрібному місці в потрібний час. 
 
 Проходив вулицею Михайлівською, через міст над Інгулом. На річці утворилася крига, по ній ходили двоє школярів років 12-13-ти. Один із них підійшов впритул до місця, де вода не замерзла, крига під ним провалилася і він на моїх очах впав у воду. Другий почав кликати на допомогу.
 
 Я миттєво підбіг, спробував вхопити його руку з пірсу, але було зависоко. Зліз і став на кригу. Підбіг ще один чоловік. Він тримав мене з пірсу за праву руку, щоб я не провалився, а я своєю лівою рукою взяв за руку хлопця. Збіглися кілька зівак, які дивилися і не додумалися викликати 101. Кілька спроб його витягнути були невдалими - крига під ним проламувалася, але за кілька хвилин вдалося його потягнути за комір і витягнути з води. Відійшли подалі від небезпечного місця.
 
 Крига продовжувала тріщати, тому підсадив його на гранітну огорожу Інгулу, а слідом за ним виліз на берег. Я ішов з хлопцем і пояснював, до чого могли призвести його дурощі. Потім познайомився з моїм помічником, його звати Олександр.
 
Вчителі, батьки, проводьте бесіди з дітьми, не допускайте їх на кригу! Вони не розуміють, наскільки це небезпечно!" - йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо: Полоненим українським морякам привезли допомогу в Москву (ВІДЕО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий