В Україні відзначають аномально високу активність можливих кандидатів у президенти України

9 окт 2018 09:05 313 0 Политика
В Україні відзначають аномально високу активність можливих кандидатів у президенти України
 
Станом на понеділок, 8 жовтня, 28 українських політиків уже заявили про наміри брати участь у президентській виборчій кампанії, розповів генеральний директор ВГО "Комітет виборців України" Олексій Кошель, зазначивши, що така кількість кандидатів є аномально високою.
 
"Наша організація здійснює моніторинг різних сфер виборчої кампанії та моніторинг активності роботи політичних партій. І наші результати засвідчують, що станом на сьогодні вже 28 політиків заявили про свої наміри брати участь у президентській виборчій кампанії. Такої активності в українській історії ще не було. Ми маємо надзвичайно аномально високу активність кандидатів у президенти", - повідомив О.Кошель на міжнародній конференції "Гроші в політиці: як політичні партії готуються до виборів", що відбувається в понеділок у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».
 
Він зазначив, що йдеться лише про тих потенційних кандидатів, які заявляли про свої наміри взяти участь у президентських виборах, або про тих, про яких заявляли лідери політичних партій.
За прогнозами О.Кошеля, на Україну чекає надзвичайно гаряча президентська виборча кампанія, яка де-факто вже стартувала і триває кілька тижнів.
 
Експерт пояснює активність потенційних кандидатів у президенти парламентськими виборами, проведення яких заплановане на осінь 2019 року.
"Є спокуса обміняти навіть свій невеликий рейтинг, невисокий результат обміняти на прохідне місце в списку або створити базу для участі своєї політичної сили в парламентських виборах", - вважає О.Кошель.
 
ГО "Комітет виборців України"
 
Нагадаємо: Заява речника щодо подовження Закону про особливий статус Донецької та Луганської областей
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий