У Кропивницькому пройшла нарада з провідними кондитерськими підприємствами регіону

11 июля 2018 18:03 216 0 Экономика
У  Кропивницькому пройшла нарада з провідними кондитерськими підприємствами регіону
 
На сьогодні виробництво кондитерської продукції є однією з найрозвинутіших галузей харчової промисловості України. Кондитерський ринок є висококонкурентним та насиченим. Підприємства потребують відповідного кадрового забезпечення для якісної конкуренції на ринку, тому Кіровоградський міськрайонний центром  зайнятості  організував та провів спільну нараду щодо проблем кадрового забезпечення на підприємствах кондитерської, харчоконцентратної, крохмалепатокової та кавової галузей, які ведуть діяльність на території м. Кропивницького.
 
Представники ринкоутворюючих підприємств у кондитерській галузі такі, як ТОВ «Кондитерська фабрика «Східні ласощі» та ТОВ «Три Стар» взяли участь у нараді для налагодження адресної та результативної співпраці з центром зайнятості.
 
Під час зустрічі обговорили шляхи задоволення поточної та перспективної потреби у працівниках, питання професійного навчання на замовлення роботодавця, можливості створення нових робочих місць, проведення комплексних консультацій для керівників і спеціалістів кадрових служб зазначених роботодавців щодо послуг державної служби зайнятості.
З початку рок, дані підприємства подали 98 вакансій, з них за допомогою центру зайнятості укомплектовано 68.
За підсумками зустрічі, у липні-місяці заплановані екскурсії до ТОВ «Кондитерська фабрика «Східні ласощі» та ТОВ «Три Стар».
 
Яна Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості
 
Нагадаємо: Як безробітні Кіровоградщини влаштовуються працювати на консервний завод
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий