“За маму горою”. Як відреагували кропивницькі бійці АТО на недоречні жарти водія маршрутки (ФОТО, ВІДЕО)

19 апр 2018 09:55 10157 1 Общество
 
Вчора близько півсотні учасників АТО прибули на підприємство “Автолегіон-Варванської Ю.В.” для спілкування з директоркою та водієм марштутки №134, який цього дня невдало пожартував над матір’ю загиблого в зоні АТО бійця. 
 
 
При появі біля свого автобусу людей в камуфляжі водій одразу почав викрикувати свою версію події та заперечувати, що викидав посвідчення за борт маршрутки, а просто вирішив пожартувати і сказав, що воно викинуте через вікно. Дружина загиблого Тамара Григорян в телефонній розмові розповіла, що водій навіть порадив матері йти шукати посвідчення на вулиці.
 
"Сьогодні мама вирішила проїхати в маршрутці, показала посвідчення. Він його вихватив з рук, почав сміятися та сказав, що викинув його. Каже: "Ідіть та заберіть його на вулиці". Я не розумію, над чим тут сміятися. Що в неї син загинув?" - розповіла Тамара Григорян.
 
За невдалий жарт водія на підприємстві гості пропонували декілька шляхів розв’язання конфлікту, один з яких відшкодування моральної шкоди матері та відвідування в Бобринецькому районі  сім’ї  та могили Ігіта Гаспаряна. Водій на цю пропозицію погодився. Він знайшов гроші, та бійці разом з водієм попрямували на Бобринеччину. 
 
Керівництво підприємства дії свого підлеглого засуджують. Директорка автопарку пообіцяла негайно розглянути питання подальшої роботи водія на посаді.
 
Світлана Барвінок
 
 
Нагадаємо: Водій кропивницької маршрутки сказав, що викинув через вікно посвідчення матері загиблого бійця
 
Комментарии
Author avatarГаля Стародубцева19 апр. 2018 г., 13:05:32

Цей водій завжди себе так поводить! Їхала з Балашівки з малюнком 1-річним, то довелось на ходу вистрибувати, бо він, водій, поспішав! На зауваження пасажирів не реагував!

Оставить комментарий