Водій кропивницької маршрутки сказав, що викинув через вікно посвідчення матері загиблого бійця

18 апр 2018 11:26 51838 24 Общество
Водій кропивницької маршрутки сказав, що викинув через вікно посвідчення матері загиблого бійця
 
Сьогодні на маршруті №134 водій по-хамськи повівся з  матір'ю загиблого бійця АТО Ігіта Гаспаряна . Про це журналісту сайту "Утренний город" повідомила дружина бійця Тамара Григорян.
 
"Сьогодні мама вирішила проїхати в маршрутці, показала посвідчення. Він його вихватив з рук, почав сміятися та сказав, що викинув його. Каже: "Ідіть та заберіть його на вулиці". Я не розумію, над чим тут сміятися. Що в неї син загинув? Подія сталася о 8:30", - розповіла Тамара Григорян.
 
В управлінні транспорту та зв'язку інформацію про інцидент підтвердили.
 
"Сьогодні надійшла скарга на водія маршруту №134. Зараз чекаю на водія для з'ясування обставин події. Мені відомо, що жінка, матір загиблого, зайшла та пред'явила посвідчення водію №134. Він його викинув через вікно", - повідомив начальник управління Олександр Вергун.
 
Подробиці події чекайте згодом.
 
Світлана Барвінок
Комментарии
Author avatarИрина Белкина18 апр. 2018 г., 14:28:28

Снять с работы и на фронт, Пусть почувствует, что это такое защищать родину, отдать жизнь за нее, а потом какой-то ххх будет смеяться.

Author avatarАлександр Багрий18 апр. 2018 г., 15:01:04

будет примерно так: с начала все будет отрицать, потом (если вопросі будут задавать АТОшники) начнет "лепетать", что его не так поняли, а своими действиями он хотел оказать услугу, и финал - размазывая сопли по лицу будет просить прощения и умолять что-бы не увольняли. Это же постоянно так происходит - вопрос к водителям: А зачем?

Author avatarOlha Kostenko18 апр. 2018 г., 15:06:25

Ублюдок, других слов нет!

Author avatarМикола Третяк18 апр. 2018 г., 16:17:05

На передовую окопы рыть!

Author avatarТетяна Землянська18 апр. 2018 г., 17:13:08

Це неприпустимо! Головне, те, що це могла бути і моя мати і ваша мати яка з пенсійним зайде. Хамство деяких водіїв зашкалює. І тільки розголос подібних випадків може інших навчить як поводитись, працюючи з людьми

Author avatarNatali Vasyutinskaya18 апр. 2018 г., 17:38:26

Козел!!!! На ,,нульові" його!!!!!

Author avatarТаня Москаленко18 апр. 2018 г., 17:51:42

Быдло эти водители, точнее 99 процентов из них. Но есть 1 процент хороших людей. Очень печально что в сфере обслуживания работают такие люди

Author avatarЄвген Корабльов18 апр. 2018 г., 17:57:44

Позбавлення громадянства з повною конфіскацією майна й депортацією з України кожній кацапській гидоті!

Author avatarДаша Шелест18 апр. 2018 г., 18:22:05

Когда это закончится?! Президент и свора при нем активы набивают на войне, на горе, на тарифах, на ценах. Сколько еще народ будет это терпеть?
С одной стороны, водитель хам и беспредельщик, а с другой стороны, нужно"смотреть в корень". Откуда берутся вдовы, сироты и такие свидетельства? От хамства, наглости, жадности, кровожадности, продажности и непредсказумого властолюбия нашей ненормальной власти.

Author avatarStan Polyvenny18 апр. 2018 г., 18:29:54

Ви думаєте, тільки водії винні? А ті, хто ці папірці повидавав замість живих дітей - ні? Обов'язково повинна бути відповідальність тих, хто глумиться над пам'яттю загиблих воїнів!

Author avatarТетяна Мишкіна18 апр. 2018 г., 19:04:39

Де були ЛЮДИ? Усі мовчали і дивилися у вікно?

Author avatarВячеслав Берест18 апр. 2018 г., 19:05:43

Так деж,повні установочні данні цього ідіота ! Без цього стаття нічого не знвчить !

Author avatarSerj Ruabchenko18 апр. 2018 г., 20:28:04

Надо его рыло увидеть

Author avatarВячеслав Карнаухов18 апр. 2018 г., 20:37:11

Его паскуду надо было в асфальт закатать, чтобы другим не повадно было.

Author avatarОксана Галицька18 апр. 2018 г., 20:49:33

Це бидло!!! Я була свідком, як водій 113 маршруту вигнав дитину з автобуса, бо в нього не було коштів. Потім не зупинився, коли дитина зупиняла. До чого ми котимось - ніякого співчуття...

Author avatarVil Chuk18 апр. 2018 г., 21:25:04

Я впевнений, що одне коло на привязі ззаду маршрутки з табличкою "ЗА ЗНЕВАГУ ДО ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ " було б достатньо, щоби "реабілітувати " цього уб*** !!! Мабуть, слини в жителів Кропивницького вистачило б на "поріцання"!

Author avatarPost Post18 апр. 2018 г., 22:15:34

Этот маршрутчик из рязряда тех, что бабушек не подбирают, есть такая каста среди водителей, причем в любом городе, и не важно какой документ ему показывали: атошный или пенсионное, или еще что-то, ему гроши тока давайте!

Author avatarСергей Скала18 апр. 2018 г., 23:33:56

Ню,ню.Чекай гавнюк у гості.

Author avatarElena Shtanko18 апр. 2018 г., 23:55:55

Звiльнити термiново, без права працювати водiем i на передову.

Author avatarОлег Незнакомов19 апр. 2018 г., 2:12:16

Вот с@ка!
Если бы был на месте - убил бы(терять мне нечего) - и рука б не дрогнула!!!