Зелена планета Земної (Зубицької) фітопрепарати

Просмотров за месяц
250
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Яновського, 155, вул. В. Перспективна, 53 (Центральний ринок біля ЦУМ)
Веб-сайт:
Сьогодні в арсеналі "Зеленої планети Земної" більше 150 фітокомпозицій з рослин, які базуються на досвіді траволікування не одного покоління цілителів. З тисячі рецептів ліків з рослин відібрані та вдосконалені найбільш еффективні. Вони лікують велику кількість захворювань, особливо хронічних, всих органів та систем людського організму. В тому числі і серцево-судинних, нервових захворювань органів травлення, сечостатевої системи, органів дихання, іммуної та эндокринної систем, боротьбя з беспліддям, відновлюють зір, пам'ять, повертають жінкам красу, а чоловікам силу, допомагають дітям бути здоровими. Склад компонентів ліків підібраний так, щоб спосіб вживання був простим та доступним.
-

В здравницу №22 приезжает Наталья Петровна Земная по  предварительной записи по улице Яновского, 155  БЕСПЛАТНО!

Наши консультанты найдут причину заболевания и назначат соответствующий комплекс фитопрепаратов для лечения. Возможна консультация по телефону.

В здравнице №82 по ул. Большая Перспективная, 53 по вторникам прием консультанта с 10.00 до 14.00 (консультация бесплатная)

В здравнице №22 по ул. Яновского, 155, в понедельник, среду и пятницу прием консультанта с 10.00 до 17.00. Консультация бесплатно!