Зелена планета Земної (Зубицької) фітопрепарати

  • Аптеки
  • Зелена планета Земної (Зубицької) фітопрепарати
Просмотров за месяц
342
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Яновського, 155, вул. В. Перспективна, 53 (Центральний ринок біля ЦУМ)
Веб-сайт:
Сьогодні в арсеналі "Зеленої планети Земної" більше 150 фітокомпозицій з рослин, які базуються на досвіді траволікування не одного покоління цілителів. З тисячі рецептів ліків з рослин відібрані та вдосконалені найбільш еффективні. Вони лікують велику кількість захворювань, особливо хронічних, всих органів та систем людського організму. В тому числі і серцево-судинних, нервових захворювань органів травлення, сечостатевої системи, органів дихання, іммуної та эндокринної систем, боротьбя з беспліддям, відновлюють зір, пам'ять, повертають жінкам красу, а чоловікам силу, допомагають дітям бути здоровими. Склад компонентів ліків підібраний так, щоб спосіб вживання був простим та доступним.
-

Фітокомпозиції Наталії Земної (Зубицької) можна придбати у Здравниці №22 за адресою вул. Яновського, 155 та № 82 по вул. Велика Перспективна, 53 у Кропивницькому, яка працює вже понад 5 років.

Ми надаємо рекомендації, як за допомогою фітокомпозицій Н.Земної (Зубицької) зберегти здоров'я, молодість, красу на довгі роки. Наші відвідувачі приймаючи фітокомпозиції Н.Земної впевнелися, що - життя без пігулок можливе!

Ми допомагаємо людям! І робимо те, у що справді віримо!

В нашій здравниці №22 пропонуємо клієнтам:

  • Фітокомпозиції Н.Земної (Зубицької). Застосовуються при таких захворюваннях: Захворювання серця та системи кровообігу; захворювання головного мозку та нервово-емоційних розладів; захворювання ШКТ; захворювання жіночої та чоловічої статевої сфери; захворювання суглобів та опорно-рухового апарату та ін.
  • Фиточаи.
  • Лечебные травы.
  • Эфирные масла.

Фітопрепарати Наталі Земної (Зубицької) можна (та потрібно) приймати людям абсолютно різного віку, і навіть самим маленьким діткам! За допомогою таких препаратів усувається причина, від якої виникає захворювання! Вони змушують організм працювати і боротися с захворюванням!

На сьогоднішній день в Зеленій планеті Земної" запатентовано більше 150 фітопрепаратів, які постійно удосконалюються. Вони допомагають при великій кількості захворювань, особливо хронічних. Склад фітопрепаратів підібранний грамотно - спосіб застосування простий і доступний кожній людині. 

Доволі часто людина до нас звертається вже як до останньої інстанції, втративши надію на виздоровлення. Ми не відмовляємо нікому та готові завжди допомогти. 

Також в здравницю №22 приїжджає Наталя Петрівна Земна за попереднім записом по вул. Яновського, 155 БЕЗКОШТОВНО!

Наші консультанти знайдуть причину захворювання та призначать відповідний комплекс фітопрепаратів для лікування. Можлива консультація по телефону. 

Практично все своє життя Н. Земна (Зубицька) займається народною медициною та працює з повною самовіддачею з думками про допомогу людям.

Здравниця №22 «Зелена планета Земної» з моменту відкриття не змінювала свою адресу, і як завжди, знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Яновського, 155; Здравниця № 82 вул. Велика Перспективна, 53 (Центральний ринок біля ЦУМ)

Ми в соціальних мережах: https://www.facebook.com/profile.php?id=100065195686221 Кожну неділю виходять нові статті Н. Земної як готувати та застосовувати трави. 

Контактні телефони: (095) 836-46-83; (099) 547-65-43.

Працюємо без вихідних:

  • Понеділок-п'ятница, з 9.00 до 18.00
  • Субота-неділя, з 9.00 до 16.00

Прийом консультантів за адресою вул. Велика Перспективна, 53 по вівторках з 10.00 до 14.00 за попереднім записом

Прийом консультанта по вул. Яновського, 155 в понеділок, середу та п'ятницю з 10.00 до 17.00. Консультація безкоштовно!