Юлія Ковальчук та партнери, адвокатське бюро

  • Адвокаты
  • Юлія Ковальчук та партнери, адвокатське бюро
Просмотров за месяц
117
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Чорновола, 4
Телефоны:
Веб-сайт:
Комплексний супровід Вашого бізнесу, супровід перевірок контролюючих органів, стягнення заборгованості, розробка юридичних схем захисту бізнесу, досудове залагодження конфліктів за допомогою альтернативних методів (переговори, медіація), як результат - вирішення конфлікту з максимальною вигодою при мінімальних витратах.
-

Адвокатське бюро «Юлія Ковальчук та партнери» надає повний перелік юридичних послуг, послуг з медіації для бізнесу та громадян.

Наша спеціалізація – комплексний супровід Вашого бізнесу, супровід перевірок контролюючих органів, стягнення заборгованості, розробка юридичних схем захисту бізнесу, досудове залагодження конфліктів за допомогою альтернативних методів (переговори, медіація), як результат - вирішення конфлікту з максимальною вигодою при мінімальних витратах.

Бюро об’єднує в собі висококваліфікованих адвокатів та юристів, які мають великий досвід в таких галузях права, як: господарське право, договірне право, кримінальне право, адміністративне право, земельне право.

Адвокатське бюро «Юлія Ковальчук та партнери» має великий досвід позитивного вирішення суперечок наших клієнтів з контролюючими органами та виграні адміністративні та кримінальні справи у судах.

Наші переваги:
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- Висока якість послуг;
- Для нас наша репутація та репутація наших клієнтів є найвищою цінністю;
- Справедливі ціни на послуги;
- Ми постійно на зв’язку 24/7.

Контактні дані: м Кропивницький, вул. Чорновола, 4.

Телефон для довідок: (099) 38-09-531