TomoClinic, онкологический центр

Просмотров за месяц
77
Адрес:
г. Кропивницкий, ул. Ялтинская, 5
Телефоны:
Веб-сайт:
Перший і єдиний в Україні онкологічний центр, де застосовують найбільш сучасний і ефективний вид променевої терапії в боротьбі з раком. Саме томотерапія прицільно знищує пухлину c максимальним захистом прилеглих органів і тканин, зберігаючи здоров'я організму і якість життя пацієнта.
-

TomoClinic (ТомоКлінік): Якісне лікування злоякісних пухлин

 

ДО УВАГИ ЖІНОК! БЕЗКОШТОВНА ПОСЛУГА: МАМОГРАФІЯ

Центр з'явився в Кропивницькому ще в 2015 році як єдиний, в якому першими почали застосовувати томотерапію. Завдяки сучасному обладнанню і колективу професіоналів цей ефективний вид променевої терапії допомагає в прицільному лікуванні раку.

У чому особливість томотерапії як методу? З нею якість життя пацієнта і здоров'я зберігаються. Радіоактивне випромінювання з високою точністю спрямовується на пухлину, а вбудований комп'ютерний томограф визначає форму, розмір і положення пухлини за лічені секунди до початку сеансу.

При використанні даної системи випромінювання на прилеглі до пухлини здорові тканини значно скорочується. Система променевої терапії  дає можливість проводити ротаційне опромінення, мінімально впливаючи на чутливі до радіації тканини.

Центр був створений за аналогією з кращими європейськими клініками для точної діагностики пухлин і настільки ж точного їх лікування. Ми практикуємо комплексний і індивідуальний підхід, застосовуємо міжнародні протоколи лікування. Консиліум з фахівцями суміжних областей приймає рішення щодо схеми терапії на основі отриманих результатів діагностики.

Відомо, що 60-75% пацієнтам з раком показана радіотерапія. Саме на ній і спеціалізується TomoClinic: ми проводимо лікування новоутворень головного і спинного мозку, простати, легень, грудей, голови і шиї, прямої кишки і багатьох інших діагнозів.

Томотерапія показана для лікування метастазів будь-якого розміру і кількості, лікування пухлин різних форм, розмірів і області розміщення (навіть у важкодоступних місцях, коли хірургія неможлива), профілактики рецидиву.

У клініці працюють фахівці, які обмінюються досвідом і навчаються в Європі. Встановлена якісна техніка для лікування онкологічних захворювань: лінійні прискорювачі Accuray Tomo HD і Elekta Synergy з коліматором Agility. Все це необхідно українському пацієнту: він може отримувати протипухлинне лікування в рідній країні на європейському рівні і не виїжджати за кордон.

У ТомоКлінік проводять УЗД, КТ, МРТ, біопсію під апаратним контролем. Доступна хіміотерапія, імунна, гормональна і таргетна терапія. При проведенні операцій намагаємося зберігати органи, у нас є малоінвазивна хірургія та емболізація.

У сучасному стаціонарі є комфортні номери, де може розташуватися пацієнт з супроводжуючими. Діє хіміотерапевтичне та реанімаційне відділення.

 

Все це допомагає сучасному центру TomoClinic запропонувати оптимальні умови для ефективного лікування онкопацієнтів в Україні. З TomoClinic ви зможете подолати рак без зниження якості життя!

Записатися на прийом до Центру:
  •  0 (800) 30-15-03 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)
  •  електронною поштою: info@tomocenter.com.ua

Окрім того, зворотній зв`язок можливий через соціальні мережі: Фейсбук та Інстаграм

Для першого візиту, крім медичної документації, знадобляться документи, що засвідчують особу: паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер.

 

В Томоклиник проводят УЗИ, КТ, МРТ, биопсию под аппаратным контролем. Доступна химиотерапия, иммунная, гормональная и таргетная терапия. При проведении операций стараемся сохранять органы, у нас есть малоинвазивная хирургия и эмболизация. В современном стационаре есть комфортные номера. лечения метастазов любого размера и количества, лечения опухолей разных форм, размеров и области размещения (даже в труднодоступных местах, когда хирургия невозможна), профилактики рецидива.