Оптікон, салон оптики

Просмотров за месяц
292
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 25/34 (біля к-ру `Зоряний`)
Телефоны:
Веб-сайт:
Рейтинг:
Медичний центр «Оптікон» пропонує найсучасніші методи ранньої діагностики патології органу зору. Деякі захворювання очей можуть потребувати складного та спеціалізованого лікування. Тому ми співпрацюємо з провідними офтальмологічними кініками України та Німеччини. У салонах оптики широкий асортимент сонцезахисних, оптичних окулярів і оптичних лінз. Ми виготовляємо окуляри згідно усіх існуючих стандартів, що надає можливість виконати замовлення будь-якої складності на високому рівні.
-

На перший погляд здається що окуляри прості у виготовленні, але це не так. Окуляри один із найскладніших видів корекції зору. Їх виконання залежить не тільки від правильності отриманого рецепту, але й від точності майстра, який їх буде виготовляти. У сучасному світі оптична продукція дуже різноманітна, як по формі оправи так і матеріалу виготовлення. Тому окуляри повинні не тільки пасувати до Вашого іміджу, а також бути зробленими згідно усіх параметрів та правил, не дотримання котрих може викликати порушення зору, хронічний головний біль та інші симптоми втоми.

У салонах оптики «Оптікон» великий вибір оправ, різноманітної форми та  матеріалу виготовлення від відомих світових брендів. Наші менеджери підберуть Вам окуляри з урахуванням усіх побажань.

У нас представлені полімерні лінзи таких країн-виробників як Франція, Німеччина, Японія, Ізраїль, Корея; різноманітних характеристик та властивостей, які спрямовані на виконання різних завдань та покращення і збереження якості зору.

Характеристики

  • Монофокальні лінзи ( для корекції близорукості чи дальнозоркості)
  • Офісні (біфокальні) лінзи  (на декілька фокусних відстаней, для роботи на близькій відстані та фокусуванні в далину при таких станах як, наприклад пресбіопія ) 
  • Прогресивні (мультифокальні) лінзи  ( Майже теж саме що біфокальні лінзи, але мають більше двох фокусних відстаней. Наприклад для роботи з документами в близі, середня відстань та фокусуванні об’єктів в далину)

Дизайн поверхні

  • Сферичні
  • Асферичні
  • Бі-асферичні

Властивості

  • Звичайна біла полімерна лінза
  • 100% захист від УФ- випромінення
  • Фотохромні лінзи (із різним ступенем затемнена та в різних умовах)
  • Зі спеціальними покриттями (наприклад для водіїв, для роботи за комп’ютером та інші)

Індекс (товщина скла)

1.49 – звичайна лінза, 1.56, 1.61, 1.67,  1.74 та 1.76 – найтонша лінза

                                                                   

Контакти

Адреса: вул. Велика Перспективна, 25/34;  тел. 24-48-19 , 066 566 18 54

Пн-Пт 9:30 – 18:00

Сб 9:30 – 15:00

Нд: Вихідний

вул. Велика Перспективна, 40.

Пн-Пт: 10:00 – 17:00

Сб-Нд: Вихідний

Інстаграм

Фейсбук