Оптікон, салон оптики

 • Оптика
 • Діагностика та лікування
Просмотров за месяц
292
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 25/34 (біля к-ру `Зоряний`)
Телефоны:
Веб-сайт:
Рейтинг:
Медичний центр «Оптікон» пропонує найсучасніші методи ранньої діагностики патології органу зору. Деякі захворювання очей можуть потребувати складного та спеціалізованого лікування. Тому ми співпрацюємо з провідними офтальмологічними кініками України та Німеччини. У салонах оптики широкий асортимент сонцезахисних, оптичних окулярів і оптичних лінз. Ми виготовляємо окуляри згідно усіх існуючих стандартів, що надає можливість виконати замовлення будь-якої складності на високому рівні.
-

В медичному центрі «Оптікон» кожен має можливість отримати консультацію лікаря-офтальмолога. Новітнє обладнання медичного центру дозволяє встановити складні діагнози та надати повну картину стану очей. Це є найважливішою частиною офтальмології, тому що прогноз лікування таких складних захворюваннях як глаукома, вікові та набуті зміни сітківки залежить від раннього встановлення відповідного діагнозу.

Однією із спеціалізацій медичного центру є дитяча офтальмологія. Відповідне діагностичне обладнання та дитячий кабінет плеопто-ортоптичного лікування створює відповідні умови для лікування та попередження порушення зору (короткозорість, далекозорість, амбліопія) та косоокості у дітей.

Доступні наступні методи діагностики

 • Діагностика зору та підбір відповідної корекції будь то окуляри чи контактні лінзи;
 • Консультація лікаря-офтальмолога як дорослих так і дітей;
 • Перевірка гостроти, стереоскопічного, контрастного та бінокулярного зору, кольоровідчуття;
 • Рефрактокератометрія із коефіцієнтами Цирніке  (для точнішого розуміння аномалії зору);
 •  Визначення товщини рогівки та кута передньої камери. Для розуміння вірогідної причини підвищення внутрішньоочного тиску

 

 

 

 •  Вимірювання внутрішньоочного тиску безконтактним способом з урахуванням похибки товщини рогівки. (Один із важливіших критеріїв для контролю тиску при хронічних захворюваннях);
 • Вимірювання кута косоокості як на спеціалізованому приладі так і за допомогою поляризаційних тестів та шкали  Maddox`а;
 •  Комп’ютерна периметрія ( КП )

                                                      

Метод дослідження поля зору, який дозволяє оцінити рівень чутливості ока людини. Проводиться при захворюваннях нервової системи, захворюваннях сітківки, глаукоми  та іншої патології. Що дозволяє оцінити ступень, причину захворювань та контролювати їх перебіг з часом.

Показання:

 1.  Підозра на глаукому, чи контроль вже існуючого захворювання
 2. Запальні процеси сітківки та зорового нерву  
 3. Судина патологія сітківки та зорового нерву
 4. Дистрофічні зміни ока  
 5. Онкологічні захворювання ока
 6. Крововиливи або порушення кровообігу сітківки
 7. Черепно-мозкові травми
 8. Гіпертонічна хвороба серця
 9. Новоутворення головного мозку
 10. Порушення мозкового кровообігу
 11. Профілактична діагностика при погіршенні зору, неврологічних симптомах
 12. Водійський тест – визначення повного поля зору, що потрібно для розуміння стану периферичного зору.

                           

 •  Оптична когерентна томографія ( ОКТ )

ОКТ - це метод дослідження, який дає можливість подивитись на структуру сітківки, зорового нерву і рогівки та проаналізувати патологічні зміни у заданих відділах ока. Це дозволяє лікарю зрозуміти природу та ступень захворювання та надати відповідні рекомендації. ОКТ- це неінвазійний, ультразвуковий метод дослідження, тому він цілком безпечний у виконанні для всіх вікових груп, як для дітей віком  від трьох років так і для дорослих.

 • Дитячий кабінет «Плеопто-ортоптичне лікування»

 На базі медичного центру функціонує сучасний дитячий кабінет плеопто-ортоптичного лікування . Завдяки якому можливо не тільки отримати повну картину стану очей Вашої дитини а також пройти курс лікування, який спрямований на лікування таких станів як короткозорість, далекозорість, косоокість, спазм акомодації та амбліопія. Під наглядом кваліфікованого дитячого лікаря-офтальмолога та індивідуально підібраним лікуванням можливо досягти гарних успіхів у якості зору Вашої дитини.

Контакти

Адреса: вул. Велика Перспективна, 25/34;  тел. 24-48-19 , 066 566 18 54

Пн-Пт 9:30 – 18:00

Сб 9:30 – 15:00

Нд: Вихідний

вул. Велика Перспективна, 40.

Пн-Пт: 10:00 – 17:00

Сб-Нд: Вихідний

Інстаграм

Фейсбук