Оптікон, салон оптики

Просмотров за месяц
367
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 25/34 (біля к-ру `Зоряний`)
Телефоны:
Веб-сайт:
Рейтинг:
Медичний центр «Оптікон» пропонує найсучасніші методи ранньої діагностики патології органу зору. Деякі захворювання очей можуть потребувати складного та спеціалізованого лікування. Тому ми співпрацюємо з провідними офтальмологічними кініками України та Німеччини. У салонах оптики широкий асортимент сонцезахисних, оптичних окулярів і оптичних лінз. Ми виготовляємо окуляри згідно усіх існуючих стандартів, що надає можливість виконати замовлення будь-якої складності на високому рівні.
-

Медичний центр та оптика «Оптікон» засновані у 1993 році, спеціалізацією котрих була рання діагностика та лікування захворювань очей. Завдяки сучасному обладнанню спеціалісти медичного центру вже у той час мали можливість вчасно та точно встановити причину захворювання, перевірити гостроту зору та надати рекомендації щодо відповідного лікування та потребуючої корекції зору, будь-то окуляри чи контактні лінзи, та виробити окуляри згідно стандартів ДСТУ.

Внаслідок постійного розвитку та зростання кількості пацієнтів з’явилась потреба у розширенні медичного центру та подальшого вдосконалення та збільшення майстерності працівників.

 На сьогоднішній день медичний центр «Оптікон» пропонує найсучасніші методи ранньої діагностики патології органу зору. Деякі захворювання очей можуть потребувати складного та спеціалізованого лікування. Тому ми співпрацюємо з провідними офтальмологічними кініками України та Німеччини.

У салонах оптики широкий асортимент сонцезахисних, оптичних окулярів і оптичних лінз. Ми виготовляємо окуляри згідно усіх існуючих стандартів, що надає можливість виконати замовлення будь-якої складності на високому рівні.

  У медичному центрі можливо :

  • Пройти повну діагностику очей та перевірити гостроту зору (див. Діагностика)
  • У дитячому кабінеті плеопто-ортоптичного лікування Ваша дитина може пройти курс лікування та покращити свій зір, отримати спеціалізоване лікування чи діагностику з косоокості (див. Діагностика)
  • Підібрати окуляри від відомих брендів та гарантовано отримати якісне виконання у короткий термін (див. Оптична продукція)
  • Отримати консультацію, підібрати та пройти курс навчання використання м’яких та жорстких контактних лінз.   (див. Контактні лінзи)

Отримати додаткову інформацію з приводу оптичної продукції чи обстеження, записатись на прийом до лікаря можна по телефону вказаному в контактах.

Контакти

Адреса: Кропивницький (Кіровоград), вул. Велика Перспективна, 25/34;  тел. 24-48-19 , 066 566 18 54

Пн-Пт 9:30 – 18:00

Сб 9:30 – 15:00

Нд: Вихідний