Поліцейського райвідділку поліції, обвинуваченого у хабарництві, судитимуть

4 сент 2023 10:00 497 0 Происшествия
Поліцейського райвідділку поліції, обвинуваченого у хабарництві, судитимуть

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника сектору дільничних офіцерів одного з районних управлінь поліції ГУНП в Кіровоградській області за отримання неправомірної вигоди.

На час досудового розслідування обвинуваченого було відсторонено від займаної посади, а згодом звільнено з органів поліції. Наразі подальшу долю екс правоохоронця вирішуватиме суд. Досудове розслідування - третій слідчий відділ (з дислокацією у м. Кропивницькому) Територіального управління Державного бюро розслідувань, оперативний супровід - Кіровоградське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Обставини справи: Працівник поліції вимагав від підприємця щомісячну неправомірну вигоду за безперешкодне здійснення торгівлі підакцизними товарами у м. Олександрія. За неправомірну вигоду у сумі 20 тис гривень обіцяв не притягувати підприємця до відповідальності за порушення правил торгівлі та не складати матеріали про адмінправопорушення.

Затримали поліцейського у червні цього року, безпосередньо під час передачі коштів.

Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий