Медик у райлікарні на Кіровоградщині видавав білі квитки за 40 тисяч гривень

29 мая 2023 07:05 527 0 Происшествия
Медик у райлікарні на Кіровоградщині видавав білі квитки за 40 тисяч гривень
 
На отриманні неправомірної вигоди викрило лікаря однієї із районних лікарень Кіровоградщини, який, за грошову винагороду, сприяв військовозобовʼязаному уникнути мобілізації шляхом отримання так званого «білого квитка», сповіщає Кіровоградська обласна прокуратура.
 
За процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури медику повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення уповноваженою особою (ч.3 ст.369-2 КК України).
 
За даними слідства, медичний працівник обіцяв місцевому військовозобов’язаному посприяти в ухиленні від мобілізації  через неправдивий діагноз.
 
 
За 40 тис. гривень підозрюваний мав вплинути на членів військово-лікарської комісії, щоб останні надали медичний документ, який посвідчує непридатність  цієї особи для військової служби за станом здоровʼя.
 
Медика затримали у службовому кабінеті, після передачі коштів.
 
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в області, оперативний супровід - управління  стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіціі  України.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий