Кіровоградщина: Олександрієць став другим на етапі Кубку світу з фристайлу

• 23 трав. 2023 21:27
  • 355
    • Новина Кіровоградщина: Олександрієць став другим на етапі Кубку світу з фристайлу Ранкове місто. Кропивницький

Із 17 по 21 травня у французькому місті Монпельє пройшов етап Кубку світу з фристайлу BMX у парку. У категорії «Швидкість» з паркуру олександрієць Богдан Колмаков виборов ІІ місце, сповіщає Олександрійська міська рада.

Кубок світу з фристайлу BMX для парку є частиною FISE Montpellier 2023 – щорічного фестивалю міського спорту, – який охоплює змагання зі скейтборду, брейкінгу, скутера, паркуру тощо.

Категорія «Швидкість», у якій Богдан Колмаков посів ІІ місце, передбачала якомога швидше подолання перешкод у зоні паркуру. Територія для виступу спортсменів була обладнана різними блоками, стінами та ґратами, які відтворюють міські перешкоди. Це змушувало спортсменів використовувати багато фізичних прийомів для їх подолання.

Богдан Колмаков вже мав переконливі здобутки на світовій арені спорту. Зокрема, за підтримки міського голови Сергія Кузьменка він поїхав до Японії на Чемпіонат світу 2022, де виборов «золото» і став першим в історії чемпіоном світу з паркуру.