У Кропивницькому відкрилася розширена “Лікарня Святого Луки”

22 мая 2023 21:38 734 0 Медицина
У Кропивницькому відкрилася розширена “Лікарня Святого Луки”
 
У Кропивницькому відкрилася розширена “Лікарня Святого Луки”, сповіщає Кропивницька міська рада.
 
Офіційне відкриття новозбудованого багатопрофільного лікувально-діагностичного, навчально-наукового та реабілітаційного комплексу «Лікарня Святого Луки» відбулось  19 травня.
 
 
Історія створення лікувального закладу бере свій початок іще з дев'яностих років минулого століття з аптечної мережі,  а власне, багатопрофільний медичний центр зі стаціонаром запрацював у 2007 році. “Лікарня Святого Луки” із року в рік демонструвала свій розвиток. І у 2020 році розпочалось будівництво багатопрофільного комплексу.
 
Унікальний проєкт розширення лікарні був реалізований за підтримки міської влади, про що зазначив її засновник і генеральний директор, Заслужений лікар України Григорій Урсол.
 -  Із 2005 по 2007 рік ми будували лікарню і на той час думали що вона потужна . Але її стало замало і зʼявилася нова мрія про її розширення.  Звільнилося сусіднє з лікарнею приміщення і ми звернулися в міську раду, заручилися підтримкою як міського голови Андрія Райковича, так і депутатського корпусу і робота закипіла, - розповідає Григорій Урсол.
Будівництво нового комплексу припало на роки пандемії коронавірусу, на початок повномасштабної війни і попри всі ці випробування, проєкт вдалося реалізувати, банки-кредитори повірили у його успішність.
 - Наша спільна праця, те що вдалося зробити, і те, що вже лікуємо хворих в новій лікарні — це і є наша віра, і наш вклад в Перемогу, - наголосив генеральний директор закладу.
Варто зазначити, що “Лікарня Святого Луки” потужно розвиває і реабілітаційний напрям, зокрема, і для поранених українських військових. Прикметно, що зараз тут проходять реабілітацію хлопці, які починали будівництво нового корпусу, а потім через повномасштабне вторгнення російських окупантів в Україну змінили будівельний реманент на зброю і пішли на війну захищати свою Батьківщину.
 
Зі знаковою подією керівництво закладу і увесь колектив привітав заступник міського голови Олександр Мосін.
 
 
 - “Лікарня Святого Луки” — це багатофункціональний заклад  тут не тільки лікують пацієнтів, а  й проводять науково-дослідну роботу і вишуковують механізми, щоб продовжити людині життя. І міська влада підтримує ініціативи спрямовані на покращення якості надання медичних послуг громаді, - підкреслив Олександр Мосін.
Він також передав вітання від міського голови Кропивницького, який зараз очолює обласну військову адміністрацію Андрія Райковича і вітальну адресу від імені усієї кропивницької громади.
 
Лікарня Святого Луки співпрацює із Національною службою здоров'я України і наразі надає послуги за 14 пакетами.
 
Медичний заклад оснащений за сучасним словом медичної техніки, тут є апарати єдині на всю область. Неодноразово гості урочистостей відзначали, що цей лікувальний комплекс унікальний для цілого центрального регіону нашої країни.
 
 
Вже зараз в лікарні використовують найновіші технології у гінекології, травматології, в абдомінальній, торакальній хірургії, нейрохірургії, окремі розробки клініки знаходять застосування в інших лікувальних закладах міст України і закордоння. А в найближчих планах на майбутнє - удосконалювати онкологію, кардіохірургію та кардіологію.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий