Кропивницька письменниця зібрала героїнь своїх творів у музеї, щоб поговорити про материнство

18 мая 2023 13:07 569 0 Культура
Кропивницька письменниця зібрала героїнь своїх творів у музеї, щоб поговорити про материнство
 
Завідувачка кафедри історії України та всесвітньої історії Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, заступник начальника служби відновлення та розвитку інфраструктури автодоріг області, майстриня створення унікальних футболок з ручним розписом і декором, начальниця відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції області, директорка школи іноземних мов "Britannica ", етнографиня, виконавча директорка ТОВ "Комунальник-Сервіс", письменниця… Що їх може об’єднувати та що спільного у них? Лише одне – материнство.
 
 
12 травня 2023 року у КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» у рамках літературної вітальні відбулася творча з журналісткою та письменницею Вікторією Семененко під назвою «Історії про мам».
 
Напередодні Дня матері, у жіночому колі говорили про материнство. Вісім різних жінок. Вісім різних історій. Вісім особливих матусь. Кожна ділилася своїм  - як то бути мамою, яке воно щасливе материнство. Були сльози, був сміх, звучала гордість і багато-багато ніжності. Сьогодні кожна присутня мама в залі згадала з чого все почалося у неї. Коли і як вона відчула те биття серденька, яке назавжди змінило її життя, плани, мрії...
 
 
І дуже важливо, що кожна жінка знайшла себе в оповіданнях Вікторії. Адже письменниця пише про кожну з нас, про звичайних, і в той же момент, особливих жінок. 
Вишенькою на торті цього заходу був виступ талановитого музиканта Ігора Жукова. Дякуємо, що внесли свою мелодійність у ці розмови.
 
Команда Музею мистецтв бажає Вікторії Семененко нових оповідань, книг, розповідей, натхнення, кохання, щирості!!! А усім жінкам – пізнати своє щасливе материнство!
 
 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий