Кропивницьких піротехників нагородили за розмінування Харківщини

17 мая 2023 18:44 200 0 Общество
Кропивницьких піротехників нагородили за розмінування Харківщини
 
У Головному управлінні ДСНС у Кіровоградській області нагородили піротехніків, які повернулися з виконання бойових завдань.
 
Начальник Головного управління ДСНС в області Віталій Миронюк вручив нагороди особовому складу, який залучався до виконання завдань з розмінування деокупованих територій Харківської області.
 
 
Бійці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які з березня цього року проводили розмінування звільнених населених пунктів Харківщини, днями повернулися додому. На рідній землі на них чекали обійми рідних та близьких, а ще – заслужені нагороди, як свідчення їх особистого вагомого внеску у нашу Велику Перемогу.
 
За мужність і відвагу, самовідданість і високий професіоналізм, сумлінне виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану нагороди отримали п’ятеро піротехніків та медикиня. 
 
Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» нагороджено водія-сапера групи піротехнічних робіт Андрія Паламарчука, а його колегу Сергія Резніченка відзначено почесною грамотою ДСНС України.   
 
Почесний нагрудний знак від командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України  - медаль «За сумлінну службу» отримали керівник піротехнічного відділення Костянтин Баша та двоє його підлеглих – Богдан Козак та Олександр Волошин, а ще фахівець медико-санітарної частини Тетяна Лугова.
 
Висловлюємо щиру подяку нашим мужнім бійцям за виконану роботу, вірність присязі й службовому обов’язку та пишаємося їх професійністю, відвагою та відданістю справі, які є справжнім прикладом для наслідування.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий