• 2 трав. 2023 20:28
  • 384
    • Новина Кропивницький спортсмен на візку привіз зі змагань із плавання дві золоті медалі Ранкове місто. Кропивницький

Вихованець дитячої спортшколи «Інваспорт» здобув два золота на всеукраїнській спартакіаді, сповіщає Кіровоградська обласна рада.

Вихованець реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт» Антон Бойченко здобув два золота у фіналі 30-ї спартакіади з плавання «Повір у себе». Про це повідомила керівник закладу Олена Зубенко.
    Змагання проходили 26-29 квітня у місті Кам’янському.
    - Антон зайняв перше місце у класі S-2 на дистанції 50 метрів вільним стилем. Також наш юний спортсмен здобув золото на дистанції 50 метрів на спині. Щиро вітаємо нашого вихованця та бажаємо нових перемог! - зазначила Олена Зубенко.
    Тренер Антона Бойченко – Руслан Нагорний.