Кропивницькі гімнастки привезли зі Львова комплекти нагород

• 26 квіт. 2023 16:46
  • 377
    • Новина Кропивницькі гімнастки привезли зі Львова комплекти нагород Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницькі гімнастки вибороли комплект нагород на турнірі у Львові, сповіщає Кропивницька міська рада.

Турнір із художньої гімнастики "Разом до перемоги" відбувся у Львові 22-23 квітня. Участь у ньому взяли 300 спортсменок.

Від Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 свою майстерність на престижних змаганнях продемонстрували шестеро гімнасток. Вихованки тренерки Світлани Худякової - Марія Алечко та Ірина Рябая завоювали золото і срібло.

Також високі результати показали вихованки тренерки Наталії Горбань: Владислава Хавтулярина, Єлизавета Олексієнко і Олександра Просандєєва на турнірі вибороли срібло, а Софія Васильєва отримала бронзу.

Переможниць та призерок нагородили грамотами, медалями, кубками та пам'ятними призами.