Двоє велосипедистів із Кропивницького посіли перше місце на Чемпіонаті України

• 19 квіт. 2023 21:36
  • 462
    • Новина Двоє велосипедистів із Кропивницького посіли перше місце на Чемпіонаті України Ранкове місто. Кропивницький

У заліку кропивницьких велосипедистів — увесь комплект нагород у відкритому чемпіонаті України, сповіщає Кропивницька міська рада.

Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту в багатоденній гонці на шосе відбувся у Білій Церкві на Київщині. Участь у змаганнях взяли 125 спортсменів із 16 областей України.

Кропивницький на чемпіонаті представляли 13 вихованців дитячо-юнацької школи №1, які є членами збірної області з велосипедного спорту.

За підсумками змагань багатоденної гонки в командному заліку молодші юнаки Павло Кіріченко та Євген Калініченко завоювали золоті медалі.

Серед юнаків - Микита Тимченко, Микола Кушнір, Дмитро Рубін та Олександр Штембуляк в команді (mix) посіли друге місце, серед дівчат Єва Постернак в команді (mix) стала срібною призеркою.

Серед юніорів Євген Шпартов, Євген Молодченко та Денис Колісніченко в команді (mix) посіли третє місце.