Кіровоградщина: В Олександрії відбулася першість міста з карате

• 11 квіт. 2023 14:55
  • 411
    • Новина Кіровоградщина: В Олександрії відбулася першість міста з карате Ранкове місто. Кропивницький

Здобутки олександрійських каратистів на відкритій першості міста оголосила Олександрійська міська рада.

8 квітня відбулася відкрита першість міста Олександрії з кіокушинкай карате у розділі «куміте» серед дітей, юнаків/дівчат віком від 6 до 15 років.

Змагання проводились у чотирьох розділах: «перший крок», «початківці», «дівчата» та «досвідчені хлопці», які неодноразово брали участь у чемпіонатах різних областей та чемпіонатах України.

У змаганнях взяли участь 150 учасників з міст Кременчука, Павлиша, Онуфріївки, Олександрії, Петрівської, Новопразької та Приютівської громад.

Олександрію представляли спортсмени ДЮСШ №2 та клубу «СПАРТА-17».

За результатами змагань перше місце вибороли 34 олександрійських каратисти, другі місця посіли 35 спортсменів та треті місця отримали 22 вихованці.

Окремо хочеться відзначити Кузькіна Максима (5 років) як наймолодшого учасника змагань, котрий посів друге  місце та Ломко Владу, дівчинку, котра змагалася в категорії серед хлопців та посіла третє місце.