• 10 квіт. 2023 13:03
  • 388
    • Новина Кропивницькі пауерліфтери вдало пройшли відбіркові змагання на Чемпіонат Європи й світу Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницькі пауерліфтери проходять відбіркові змагання на  чемпіонат Європи та світу, сповіщає Кропивницька міська рада.

По 12 квітня у Львові триватиме чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп, в якому змагаються понад 400 учасників із 21 області України.

Змагання є відбірковими на чемпіонат Європи та світу. Кропивницька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 представлена на турнірі  9 юними спортсменами.

Серед юнаків за сумою трьох вправ третє місце посіли Богдан Гончаренко і Віталій Комаха. Друге місце серед дівчат за сумою трьох вправ вибороли Діана Лаврусь і Вікторія Дьяченко. Олександра Борщ отримала золоту нагороду серед юніорок, а за сумою трьох вправ та стала бронзовою призеркою в абсолютній першості серед юніорок.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Юлія Бондаренко та В'ячеслав Жуков.