Як ветеранам на Кіровоградщини отримати відшкодування на ведення бізнесу

20 марта 2023 17:14 312 0 Экономика
Як ветеранам на Кіровоградщини отримати відшкодування на ведення бізнесу
 
З Кіровоградської області 5 ветеранів-підприємців отримали відшкодування 20 тисяч грн на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.
 
Ветерани, а також їхні близькі родичі, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, можуть отримати кошти без конкурсу та збору документів за 10 днів після погодження заявки.
 
Це чудова можливість розпочати чи розвинути власну справу. Нею можуть скористатись ветерани, їхні близькі, а також родини загиблих захисників і захисниць.
 
Ви можете придбати сільськогосподарське знаряддя, засоби захисту рослин, теплиці, поливні системи, насіння, доїльні апарати, маслобійні, інкубатори, генератори, комбікорми, поїлки, годівнички, ноутбуки та все, що необхідно.
 
Як це працює:
  • заповніть заявку на сайті
  • додайте копії документів (паспорт+прописка, виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чек покупки, яку ви зробили після 24 лютого;
  • отримаєте кошти протягом 10 днів після схвалення заявки.
Не гайте часу і подавайтесь сьогодні, щоб отримати необхідну підтримку та розвинути свій бізнес. Український ветеранський фонд уже допоміг 162 ветеранам та їхнім родинам з усієї України.
 
Програма діє до завершення воєнного стану.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий