Кропивничанам пропонують навчитися керувати безпілотником

16 марта 2023 11:41 414 0 Экономика
Кропивничанам пропонують навчитися керувати безпілотником
 
Майбутнє - за дронами! Керувати безпілотником навчають на Полтавщині, сповіщає Кіровоградський обласний центр зайнятості.
 
Ви знаєте, який спектр можливостей дронів? Він дуже широкий і сфера застосування безпілотних літальних апаратів також різноманітна!
 
Безперечно, під час повномасштабної війни дрони стали вірними помічниками військових і очима артилерії. Але їх функціонал можна застосувати й в мирному житті: безпілотники широко використовують в археології, картографії, сільському господарстві, лісовому господарстві, будівництві, екології, геодезії та багатьох інших областях. Крім того, окремим напрямком використання дронів - є гонки дронів або, як їх ще називають, дрон рейсинг.
 
Хочете стати оператором дрона? Вам до нас!
 
У Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочинаються курси цільового призначення за спеціальністю «Основи підготовки оператора БПЛА (дрону)».
 
Викладачі допоможуть опанувати загальні теоретичні знання та в найкоротші терміни досягнути майстерності в практичному пілотуванні та операторській діяльності на різних моделях БПЛА.
 
Цікаво? Не зволікайте!
Початок навчання – 20 березня 2023 року.
Курси триватимуть – 0,2 місяця.
 
Деталі у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий