Двоє товаришів із Кропивницького загинули в бою під Кремінною

13 марта 2023 08:06 1738 0 АТО
Двоє товаришів із Кропивницького загинули в бою під Кремінною
 
Кропивничани Артем Магльований та Ілля Циганенко були давно знайомі, мали чимало спільних друзів. Молоді, перспективні, все життя попереду. Але прожити його сповна їм так і не судилося, сповіщає Кропивницька міська рада. 
 
 
Солдатам Збройних сил України, 27-річному стрільцю-санітару Артему Магльованому і 29-річному стрільцю-снайперу Іллі Циганенку, припало не лише служити в одному взводі й стати бойовими побратимами, а й розділити на двох одну страшну, несправедливу долю. Кривавий бій, який точився 3 березня в районі Кремінної на Луганщині, став для них останнім. 
 - Дуже порядна, добра, безкорисна людина. Ми з дитинства разом. Любив грати в футбол, займатися на турніках. Закінчив школу, училище, працював разом із батьками в торгівлі. Без брата залишилися дві сестри, без батька маленький син, без чоловіка дружина, а ми — без вірного товариша, - діляться болем друзі Артема Магльованого.
- Хороший, доброзичливий хлопець, працьовитий, створив сім’ю, виховував трирічного сина. Мати сама виростила і підняла на ноги їх із молодшим братом, брат теж зараз на війні. Величезне горе, непоправна втрата, невгамовний біль для родини, - розповідають сусіди Іллі Циганенка.
10 березня, всі, хто знали й любили Артема та Іллю, прийшли на Алею почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища аби провести Воїнів в останню путь. 
 
 
Панахиду за загиблими в бою з російськими загарбниками Героями відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий